למה העסק שלך צריך אתר?

מחשב

עידן גלובלי חדש

אנחנו עובדים בעידן חדש. עידן שהכפר הגלובלי נהיה נגיש יותר מאי פעם, נצרך יותר מאי פעם ועובד בשיתוף פעולה הדוק יחד עם המערכות היומיומיות המוכרות לנו כמו, קופות החולים, ביטוח הלאומי, תחזית מזג האויר, ואפילו הסופר מרקט. מי יצא בקורונה לעשות קניות? הקניות הגיעו עד אלינו לבית לאחר שבחרנו בקלות רבה את המוצרים היישר דרך המחשב.

ועוד, מי כבר ממהר לפנות לכל מרשם קטן או תדפיס קצר לקופת חולים או לבנק לחכות בתור עד בוש ולכלות את הזמן בהמתנה מורטת עצבים לפקידה שתואיל בטובה להנפיק לך את האישור או המסמך המבוקש?

אין כל ספק כי היתרונות בעולם הגלובלי העכשווי רבות הן.

גם לאלו שאין המחשב מצוי בביתם הפרטי, תמיד יימצא מרכז קהילתי כלשהו המאויש במחשבים לצורך אישי על מנת להגיע למקומות שונים ברשת ולהעזר בהם בצורה נקיה ומפוקחת. היום יותר מתמיד, החברה מבינה את הצורך והחסכון העצום בזמן, בשימוש בכלי זה.

 

למה אני צריך אתר?

בעלי עסקים רבים צמחו עם המגמה ההולכת וגדלה בשוק, כך שיותר ויותר הם מפרסמים עצמם ברשת בעזרת אתרים משלהם ובכך מגדילים את היקף הפרסום שלהם והיקף תנובת המכירות עקב כך. יש אף עסקים שמוכרים שהפכו או הרחיבו את עסקם, מעסק פיזי קטן לעסק וירטואלי גדול ומשגשג המפעיל חנות אינטרנטית ברשת ומספקת מרחוק לכל מזמין את צרכו בעזרת חברת משלוחים מפותחת.

וכאן מגיעים בעלי העסקים הקטנים וישאלו- למה אני צריך צריך אתר? יש לי את הלקוחות הקבועים ששנים קונים אצלי, רכשתי לי את המוניטין המקומי ב"שכונה" וזה מספיק לי.

ובכן, נעלה כאן מספר נקודות חשובות לעניין זה.

העולם שלנו משתנה בכל יום מבחינת ההרגלי המסחר שהיו עד כה. אם עד לפני עידן הקורונה אנשים לא חשבו על הרעיון לעבוד מהבית, הנה זה קורה ויש אפילו חברות גדולות שאימצו לעצמן את הרעיון הזה לצמיתות עקב חסכון במשאבים ובצמצום התשלומים לנסיעות העובדים וכו'. הדיגיטל כבש בסערה כל חברה ועל עסק זוטר. האנשים היום יושבים שעות רבות מול המחשב, מנהלים את עבודתם משם, את סדר יומם ואפילו את הרגלי הצריכה שלהם.

היום יותר מתמיד זה ידוע- אנשים לא אוהבים לצאת מהבית בשביל לחפש דברים שהם רוצים לרכוש / לקבל שירות וכו'.

בנוסף לכך, יש לדעת שהמקום הראשוני בו רוב העולם מחפש את העסקים שהם צריכים- זה מהבית. בלחיצת כפתור אחת הם דורשים לחפש את העסק או השירות ומי שנמצא שם, מבחינתם קיים בעולם. לא משנה להם שיש אותך, משנה להם שיש אותך מול פרצופם בדיגיטל.

הגעת למקום הנכון!

בסטודיו סבאן לעיצוב ודיגיטל אנחנו מאמינים גדולים שהנוכחות הדיגיטלית ברשת נותנת לך מקום בעדיפות ראשונה בשביל להגיע קהל היעד המחפש אותך, אפילו אם הוא נמצא מעבר הרחוב השני בו העסק שלך ממוקם.

עם אתר המאופיין טוב, מעוצב טוב ובנוי טוב, אתה תצליח בעזרת ה' לרכוש לעצמך לקוחות רבים הרבה יותר ממי שמצליח להגיע אלייך פיזית. בעולם הדיגיטלי בו אנו נעזרים רבות בשירותי אתרים, מספיקה לחיצה אחת שתקשר אותך עם לקוחות פוטנציאלים חדשים.

העסק שלך כל יום יכול להכפיל את ההכנסות ואת מס' הלקוחות החדשים. בסטודיו סבאן תוכל למצוא את המקצוענים שיתנו לך את כל הדרוש בשביל אתר כמו שאתה חולם.

אנו מצטיינים בשירות ובעקביות רבה עד לתוצר המושלם המתחיל בהיכרות מעמיקה איתך ובצרכי העסק שלך, לסקיצת האתר, לעיצובו ועד לבנייתו הסופי.

עם כל יום שעובר- זה חסר, אז קדימה- אל תאחר!

let's

FLY

שנתחיל להעיף את העסק?